Гройсман доручив опрацювати питання розподілу матеріальної допомоги родинам Небесної сотні та загиблих на Донбасі бійців

13:17, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів, Міністерству соціальної політики спільно з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету опрацювати питання щодо розподілу у вигляді матеріальної допомоги коштів, вкрадених режимом екс-президента Віктора Януковича та відшкодованих минулого року державі, родинам Небесної сотні та бійців, які загинули на Донбасі.

Як передає кореспондент УНІАН, таке доручення Гройсман дав на засіданні уряду.

На засіданні виступив позафракційний народний депутат Андрій Іллєнко, який зауважив, що представляє групу депутатів-націоналістів. "Є рішення, яке є в компетенції уряду, і ми вважаємо, що воно має бути прийнято якомога швидше... Згідно з інформацією ГПУ, минулого року через вирок суду уже відшкодовано збитки державі на суму більш ніж 152 млн грн з вкрадених бандою Януковича", - сказав Іллєнко.

За його словами, Бюджетним комітетом ВР була розглянута пропозиція, щоб згадані кошти розподілити у вигляді матеріальної допомоги родинам Небесної сотні та воїнів, які загинули на сході України.

"Закликаємо уряд це зробити", - сказав депутат.

"Ми дійсно отримували в лютому звернення Бюджетного комітету, і тоді доручаю Мінфіну, Мінсоцполітики, щоб ми спільно з нардепами і Бюджетним комітетом опрацювали і знайшли вирішення питання", - зазначив Гройсман.