Мер Києва і глава МЗС Великої Британії відвідали піцерію Veterano та прогулялися Софійською площею

13:11, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Київський міський голова Віталій Кличко та міністр закордонних справ Великої Братинії, екс-мер Лондона Борис Джонсон поснідали у піцерію Veteranо, яку відкрили у столиці бійці АТО.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі мера Києва.

Зазначається, що під час зустрічі Кличка і Джонсона йшлося про ситуацію на Донбасі та виконання Мінських домовленостей. Мер Києва відзначив, що необхідно збільшити кількість спостерігачів місії ОБСЄ на сході України для того, щоб міжнародна спільнота отримувала повну та об'єктивну інформацію про ситуацію на Донбасі. "Під час Мюнхенської конференції з питань безпеки я звернувся з цим питанням до міністра закордонних справ Австрії Себастіана Курца, який зараз головує в ОБСЄ. Він підтримав мою пропозицію та пообіцяв сприяти її втіленню", - наголосив мер Києва.

Також Кличко і Джонсон обговорили підготовку до проведення «Євробачення-2017».

Після сніданку міський голова та британський міністр прогулялися Софійською площею та зустрілися з патрульними поліцейськими, які вивчають англійську мову за програмою Capital English, яку столична влада організувала за підтримки зокрема посольств Великої Британії та США.

Разом з поліцейськими Кличко та Джонсон записали відеозвернення, в якому британський політик назвав Київ безпечним містом. «Я зараз в Києві з моїм другом Віталієм Кличком і поліцейськими, яких допомагає навчати англійській Британська рада та посольство. Київ – дуже дружнє та безпечне місто. Ласкаво просимо до Києва, столиці Євробачення!» - сказав Джонсон.

Після цього політики відвідали Софійський собор, де міністру розповіли про історію пам’ятки та про фрески, які частково збереглися до сьогодні. Джонсона вразив розпис, він зробив кілька фотографій фресок Софії, зазначається в повідомленні.