Кличко впевнений, що президент підпише подання про звільнення голови Солом'янської РДА

12:51, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Київський міський голова Віталій Кличко впевнений, що президент України Петро Порошенко підпише подання про звільнення голови Солом'янської районної державної адміністрації Максима Шкуро.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Кличко заявив під час інспекційної поїздки районами Києва.

«Я подав це подання і впевнений, що у президента не буде ніяких сумнівів щодо того, щоб його підписати. Подання вже пішло», - повідомив він.

Як повідомляв УНІАН, 28 лютого Кличко заявив, що через аварію на Шулявському шляхопроводі прийняв рішення звільнити заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом’янської РДА Шкуро.

***Ввечері 27 лютого у Києві частково обвалився Шулявський міст. Ніхто не постраждав. На період проведення ремонтних робіт Шулявський шляхопровід було перекрито для руху транспорту. Рух шляхопроводом відновлено учора вдень, 28 лютого.

Кличко заявив, що, за висновками фахівців, причиною обвалу конструкцій мосту стала корозія бетону консолі. Також міський голова доручив перевірити всі київські шляхопроводи і визначитися щодо їхньої подальшої експлуатації.