В Одеській області правоохоронці вилучили контрабанду старовинних монет і марок у іноземця, який прямував до Москви

12:47, 01 березня 2017

Одеса. 1 березня. УНІАН. В Одеській області правоохоронці вилучили у іноземця понад 150 старовинних марок і 57 монет часів царської Росії, які він намагався контрабандою вивезти до Москви.

Як повідомили УНІАН у секторі з питань взаємодії зі ЗМІ Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, 28 лютого у пункті пропуску «Платонове» прикордонники Подільського загону спільно з представниками фіскальної служби виявили монети царської Росії, орден «Вітчизняна війна», а також марки.

«Мікроавтобус «Фольксваген» молдовської реєстрації прямував за маршрутом «Кишинів-Москва». Прикордонники, помітивши хвилювання водія, ухвалили рішення про проведення спільного поглибленого огляду транспортного засобу та огляду особистих речей», - повідомили в секторі.

Під час перевірки в багажному відділенні автомобіля, в одній із сумок, було виявлено 57 старовинних монет царської Росії різного року випуску, орден «Вітчизняна війна», а також старовинні поштові марки в кількості 153 штук.

В секторі уточнили, що цей автобус здійснював перевезення пасажирів із Молдови в Росію. Незадекларований вантаж містився в сумці водія – громадянина Молдови, який заявив, що нібито віз «передачу, яку мав передати невідомій особі».

Колекція старовинних монет і марок, а також орден вилучені. Проводиться відповідна перевірка.