В Одесі передано до суду справу чиновника Міноборони, якого затримали під час одержання 350 тис. грн хабара

12:00, 01 березня 2017

Одеса. 1 березня. УНІАН. В Одесі прокуратура завершила розслідування і направила до суду обвинувальний акт стосовно чиновника Міністерства оборони, якого було затримано наприкінці 2016 року під час одержання хабара в розмірі 350 тис. грн.

Як повідомила УНІАН прес-секретар військової прокуратури Південного регіону України Яна Стекачева, слідчим відділом прокуратури завершено розслідування та 27 лютого передано до Приморського районного суду Одеси обвинувальний акт стосовно в. о. помічника начальника управління з фінансово-економічної роботи - начальника фінансово-економічного відділу Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони України.

Стекачева нагадала, що 30 грудня 2016 року чиновника затримали під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 350 тис. грн.

«Слідством встановлено, що підполковник отримав хабар за своєчасне візування фінансово-розрахункових документів і сприяння безперешкодному фінансуванню за рахунок бюджетних коштів ремонту казарм для військових і будівлі штабу, що входило в його посадові обов'язки», - сказала прес-секретар.

Військова прокуратура повідомила чиновнику про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 1,5 млн грн.

За скоєний злочин військовому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Як повідомляв УНІАН, 30 грудня в Одесі був затриманий заступник начальника Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони за підозрою в одержанні хабара 350 тис. грн.