У Кропивницькому суд заарештував підозрюваного в організації злочинного угрупування «Білі леви»

10:44, 01 березня 2017

Кропивницький. 1 березня. УНІАН. У Кропивницькому суд заарештував на два місяці чоловіка, підозрюваного в організації угруповання «Білі леви», яких звинувачують в нападах та пограбуваннях жителів Кропивницького.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Ленінського районного суду, ввечері 28 лютого слідчий суддя Леонід Плохотніченко обрав запобіжний захід працівнику колонії, якого звинувачують в організації угруповання «Білі леви».

Заслухавши сторони, суддя ухвалив затримати підозрюваного на 2 місяці без права внесення застави.

Як повідомляв УНІАН, співробітники СБУ спільно з прокуратурою затримали учасників організованого угруповання «White Lions» («Білі леви»).

Всього було затримано 9 підозрюваних. Четверо з них – неповнолітні.

Правоохоронці встановили, що члени угруповання, до складу якого входили дівчата, у соціальних мережах знайомилися з потенційною жертвою. Чоловікам призначали зустріч у відлюдних місцях, де інші члени групи нападали на жертву, грабували її, наносили тяжкі ушкодження, вимагаючи на відео зізнання у нібито педофілії. Потім, шантажуючи розміщенням відео у мережі Інтернет, тривалий час вимагали гроші та інші матеріальні цінності.

Оперативники спецслужби з’ясували, що для організації своїх дій учасники спілкувалися між собою в закритій групі однієї із соцмереж, організовували зустрічі, обговорювали деталі з вчинення розбійних нападів. Зафіксовано майже 40 відеороликів, на яких учасники «White Lions» здійснюють групові напади на місцевих мешканців.