Клімкін та верховний комісар ООН обговорили підготовку окремої доповіді щодо окупованого Криму

22:13, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив з верховним комісаром ООН з прав людини Зеїд Раад аль-Хуссейном перспективи підготовки окремої детальної доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації в окупованому Росією Криму на виконання резолюції Генеральної асамблеї ООН 71/205.

Як повідомила прес-служба МЗС, про це йшлося сьогодні під час зустрічі сторін у рамках участі в Сегменті високого рівня 34-ї сесії Ради ООН з прав людини.

Зокрема, сторони обговорили питання співробітництва між Україною та Управлінням верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) у контексті діяльності Моніторингової місії з прав людини в Україні. Також обговорювалося можливе залучення технічної допомоги УВКПЛ до окремих аспектів виконання Мінських домовленостей.

Верховний комісар з прав людини підтвердив намір відвідати Україну найближчим часом на запрошення Клімкіна.

Крім того, сьогодні у Женеві Клімкін зустрівся з міністром закордонних справ Шрі-Ланки Мангалою Самаравіра.

Сторони обговорили актуальні питання двосторонньої взаємодії та відзначили взаємну зацікавленість у поглибленні співробітництва, зокрема у торговельно-економічній, сільськогосподарській та інших сферах.

Розглядалися також окремі можливості посилення двосторонніх контактів.