Місія ОБСЄ наполягає на необхідності розмінування біля Донецької фільтрувальної станції

20:39, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) наполягає на необхідності розмінування території біля Донецької фільтрувальної станції.

Про це йдеться в заяві місії у соціальній мережі Facebook.

"Спеціальна моніторингова місія не відмовляється відвідувати різні місця для виконання її завдань зі спостереження, але вона часто позбавлена доступу до певних районів", - стверджують в СММ.

"Відсутність робіт із розмінування біля Донецької фільтрувальної станції призводить до неможливості бути присутньою або здійснювати спостереження з боку СММ ОБСЄ, що говорить про відсутність дотримання режиму припинення вогню на місцях, і це, в свою чергу, означає, що відновлювальні роботи не можуть бути проведені, призводячи до подальших проблем із водопостачанням в Авдіївці", - заявили в місії.

"Жителі Авдіївки вимагають від сторін поважати їхні основні людські права, вони вимагають від сторін вилучити ці міни негайно", - заявили в СММ.

*** ДФС поставляє воду в населені пункти по обидва боки лінії розмежування: до Авдіївки, Красногорівки і Верхньоторецького, а також до тимчасово окупованих Донецька, Ясинуватої, селищ Василівка і Спартак.