Чернігівська міськрада спрямувала майже 20 млн грн на встановлення квартирних лічильників води

19:24, 28 лютого 2017

Чернігів. 28 лютого. УНІАН. Депутати Чернігівської міської ради виділили майже 20 млн грн на встановлення у квартирах чернігівців лічильників гарячої і холодної води.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні під час чергової сесії міськрада затвердила програму встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання жителям міста Чернігова на 2017-2020 роки.

Як пояснив представник КП "Чернігівводоканал", депутат міськради Павло Вовк, у разі відсутності квартирних приладів обліку холодної та гарячої води у помешканнях громадян, законодавець намагається перекласти частину витрат з виплати субсидій на рахунок відповідних місцевих бюджетів.

"За підрахунками, наведеними у програмі, витрати міського бюджету міста Чернігова можуть скласти понад 24 млн грн щорічно, а враховуючи той факт, що зростання вартості житлово-комунальних послуг не припиняється, вже в 2017 році зазначена сума може бути значно більшою", - зазначив він.

Водночас це питання викликало дискусію серед депутатів. Зокрема, наводилися аргументи, що вартість лічильників, передбачена у програмі, є завищеною.

Міський голова Владислав Атрошенко запевнив, що усі закупівлі будуть проводитися прозоро і запропонував внести пункт до рішення щодо контролю за витрачанням коштів з боку профільної депутатської комісії з питань ЖКГ.

Всього за чотири роки у Чернігові планується встановити 22 тис. лічильників гарячої і холодної води. На ці потреби у програмі передбачено майже 20 млн грн бюджетних коштів.