Клопотання про відвід судді, яка розглядає питання про дозвіл на заочне розслідування щодо Клименка, не задовольнили

18:05, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. Суддя Голосіївського районного суду Києва Наталія Чередніченко не задовільнила клопотання захисту екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка про відвід слідчої судді Оксани Мірошниченко.

Як передає кореспондент УНІАН, адвокат Клименка Олена Клименко мотивувала свою позицію про відвід тим, що нібито цю справу має розглядати Печерський районний суд Києва за місцем розташування будівлі Генеральної прокуратури, а також тим, що автоматизований розподіл справ, внаслідок якого ця справа потрапила до судді Мірошниченко, був проведений у позаробочий час суду. Але дані аргументи не стали переконливими для суду і клопотання про відвід не було задоволено.

Наразі ще невідомо, чи продовжить суддя Мірошниченко розглядати питання про спеціальне досудове розслідування сьогодні, чи оголосить перерву у засіданні у зв'язку із закінченням робочого дня.

Довідково. Клименко очолював Міністерство доходів і зборів України з грудня 2012 року до кінця лютого 2014 року. Він належав до наближеного кола осіб тодішнього президента Віктора Януковича. Після Революції гідності він втік з України.

19 вересня 2016 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що в кримінальному провадженні проти екс-керівництва Міністерства доходів і зборів часів президентства Януковича експерти встановили збитки в розмірі 40 млрд доларів.