Бойовики заявили про «розслідування» інциденту обстрілу ними спостерігачів СММ ОБСЄ у Ясинуватій

17:53, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) стверджує, що контрольовані Росією бойовики заявили про проведення «розслідування» інциденту обстрілу ними спостерігачів місії у Ясинуватій.

Про це йдеться у звіті місії за понеділок станом на 19:30, який опубліковано сьогодні на сайті ОБСЄ.

«У Донецьку член «ДНР» Денис Пушилін сказав СММ, що «триває розслідування» стосовно інциденту, який стався 24 лютого, під час якого озброєні чоловіки у Ясинуватій відкрили вогонь у напрямку спостерігачів СММ та забрали безпілотний літальний апарат місії», – стверджується в повідомленні.

«Він не розкрив особи тих, хто причетний, і не вказав, коли розслідування може бути завершене. Він віддав безпілотний літальний апарат, який забрали озброєні чоловіки, але не повернув інформацію, зібрану ним», – наголосили в місії.

Як повідомляв УНІАН, 24 лютого бойовики «ДНР» відкрили вогонь по спостерігачах ОБСЄ та захопили безпілотник СММ.

Інцидент стався о 14.30 у Ясинуватій, яка контролюється бойовиками. Патруль СММ намагався запустити БПЛА, щоби здійснити спостереження ймовірного обстрілу Донецької фільтрувальної станції, але в цей час озброєні чоловіки націлили на спостерігачів ОБСЄ зброю. Озброєні особи наблизилися до представників СММ та забрали безпілотник. Потім один із цих чоловіків відкрив вогонь поблизу патруля СММ.