Авіакомпанія «МАУ» з квітня запустить регулярні рейси між Києвом і Херсоном

17:48, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. Найбільший в Україні авіаперевізник - авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" з 14 квітня цього року запустить регулярні рейси за маршрутом Київ-Херсон.

Згідно з повідомленням авіакомпанії, рейси виконуватимуться щодня з вильотом з Києва о 19:55, а у зворотному напрямку - о 6:30. Перельоти на даному маршруті виконуватимуть літаки Embraer 145 і Embraer 190.

"Херсон стане дев'ятим регіональним аеропортом нашої маршрутної мережі в Україні. Завдяки щоденному сполученню з Києвом, пасажири з південної України зможуть швидко дістатися до столиці і, за необхідності, вирушити далі до ключових міст Європи, Азії, Близького Сходу, а також США і країн СНД", - повідомила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Ціна квитка економічного класу в один бік з урахуванням усіх зборів і податків становитиме від 1047 грн (ціни можуть змінюватися залежно від коливань курсу гривні до долара США)

Як повідомляв УНІАН, за даними Державіаслужби, у 2016 році авіакомпанія «МАУ» збільшила пасажиропотік на своїх рейсах на 24,9%.

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» заснована в 1992 році. Здійснює рейси до столиць і ключових міст Європи, Азії, Африки, СНД і США, забезпечуючи також стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів. Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль».

Поточного року МАУ має намір збільшити пасажиропотік на 20-24%.