Данські інспектори підтвердили виконання Україною зобов’язань за Договором про звичайні збройні сили в Європі

17:16, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. Інспекційна група Королівства Данії підтвердила виконання Україною зобов’язань за Договором про звичайні збройні сили в Європі.

Про це повідомляє Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України.

"У період з 20 по 23 лютого багатонаціональна інспекційна група Данії у складі десяти осіб проводила на території України інспекцію оголошеного місця відповідно до положень Договору про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ)", - йдеться у повідомленні.

"У визначений час було проінспектовано 184-й навчальний центр з метою контролю за дотриманням Україною кількісних обмежень озброєння та військової техніки, що підлягають під дію ДЗЗСЄ", - додали у ЗСУ.

"За результатами проведених верифікаційних заходів багатонаціональна інспекційна група Данії підтвердила, що Україна в повному обсязі виконує зобов’язання за Договором про звичайні збройні сили в Європі — зазначили в Управлінні верифікації Генерального штабу Збройних Сил України", - наголошується у повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, у період 13-17 лютого інспекційна група Федеративної Республіки Німеччина у складі дев’яти осіб проводила на території України інспекції оголошених місць відповідно до положень Договору про звичайні збройні сили в Європі, яка теж підтвердила виконання Україною зобов’язань за цим договором.