Трамп сьогодні виступить у Конгресі США

15:23, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. Президент США Дональд Трамп сьогодні звернеться до конгресменів і сенаторів на спільному засіданні обох палат Конгресу США.

Президент, цілком ймовірно, говоритиме про хід виконання обіцянок, які він давав під час передвиборної кампанії, повідомляє Радіо Свобода.

Очікується, що в цілому промова Трампа буде "оптимістичною" і "зверненою у майбутнє". За відомостями, отриманими з "джерела в адміністрації президента", малоймовірно, що опоненти Трампа у лавах демократів або однопартійців-республіканців почують на свою адресу якісь різкі або критичні оцінки.

У період, що пройшов після інавгурації, Трамп неодноразово зустрічався з керівниками великих корпорацій і великого бізнесу. Можливо, він оголосить, що великі компанії США взяли на себе зобов'язання наймати на роботу насамперед американців. Йдеться про компанії Ford, Boeing і General Motors, які вже заявили, що віддаватимуть перевагу при наймі "американським робітникам".

Слідом за виступом перед обома палатами Конгресу Трамп, ймовірно, відправиться в тижневе турне по країні, під час якого буде роз'яснювати свої плани. План такої поїздки, проте, поки не оприлюднено.

Джерело: http://www.svoboda.org/a/28338283.html