Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо злочинної групи, яка діяла в Одеській області

13:32, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. Військова прокуратура Південного регіону України завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 9-ти учасників організованого злочинного угрупування, яке діяло в Одеській області.

Як зазначається у повідомленні на сайті Генеральної прокуратури України, до складу угруповання входили діючі та колишні працівники органів Національної поліції, прокуратури, а також раніше судимі особи.

У прокуратурі нагадали, що злочинців було затримано у вересні 2016 року.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що раніше судимі мешканці м.Чорноморська Одеської області у період з липня по вересень 2016 року, зорганізувавшись у стійке злочинне об’єднання для вчинення злочинів корисливої спрямованості, систематично обкрадали помешкання громадян та сховища підприємств на території Чорноморська та Одеси, застосовували насильство, порушували безпеку та громадський порядок», - йдеться у повідомленні.

Дії злочинців кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, вчинене групою осіб), ч. 4 ст. 296 (хуліганство), ст. 386 (перешкоджання з'явленню свідка, потерпілого, експерта, примушування їх до відмови давати показання чи висновок), ч. 1 ст. 14, ч. 5 ст. 185 (готування до таємного викрадення організованою групою чужого майна, поєднаного з проникненням у житло або сховище), ч. 1 ст. 396 (приховування злочину), ч. 2 ст. 27, ч. 4 ст. 296 КК України, за якими передбачено кримінальну відповідальність до 12 років позбавлення волі.