Індія закликає Україну лібералізувати візовий режим - посол (доповнена)

12:37, 28 лютого 2017

Новина доповнена після 3-го абзацу

Київ. 28 лютого. УНІАН. Індія закликає Україну лібералізувати візовий режим, надавши принаймні таку саму спрощену систему видачі віз, яка діє для громадян України в Індії.

Про це повідомив посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті на прес-конференції в Києві.

«Для громадян України вже півтора року діє система видачі віз по прибутті (терміном до 29 днів - УНІАН). Ми хочемо, щоб для індійських громадян були введені аналогічні умови видачі віз», - сказав посол.

За словами Бхарті, третина індійського населення має доходи, аналогічні доходам жителів ЄС і США, а загальний обсяг індійського туристичного ринку - 375 млн осіб.

«Якщо припустити, що хоча б 0,01% індійських туристів відвідає Україну і залишить в ній по 100 дол. - це вже майже 40 млн дол.», - зазначив посол.

При цьому Бхарті підкреслив, що Індію в 2016 році в туристичних цілях відвідали 21 тисяча українців, однак індійських туристів в Україні практично не було.

«За моїми оцінками, в Україні торік не було жодного індійського туриста. Всі індійські громадяни, які відвідали Україну, крім бізнесменів, або були студентами, або їх родичами і друзями», - повідомив посол.

Як повідомляв УНІАН, Україна та Індія наприкінці січня домовилися про активізацію економічного співробітництва, обмін торговими місіями, оновлення угоди про сприяння та захист інвестицій, а також про проведення засідання міжурядової комісії з торгового, економічного, науково-технічного, промислового і культурного співробітництва у квітні-травні поточного року.