Товарооборот між Україною та Індією у 2016 році становив 2,1 млрд дол. - посол Індії (доповнена)

12:22, 28 лютого 2017

Новина доповнена після 2-го абзацу

Київ. 28 лютого. УНІАН. Товарооборот між Україною та Індією у 2016 році становив 2,1 млрд дол., з яких 1,75 млрд дол. - український експорт, повідомив посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті на прес-конференції в Києві.

«Товарооборот між Україною та Індією у 2016 році склав близько 2,1 млрд дол., з яких український експорт - 1,75 млрд дол. Таким чином, Україна перебуває у виграші за рахунок торгівлі з Індією на близько 1,5 млрд дол.», - сказав він.

За словами посла, Україна має значний потенціал збільшення поставок аграрної продукції в Індію.

«Індія споживає 19 млн тонн бобових на рік, а виробляє лише 9 млн тонн. Канада може постачати такі великі обсяги бобових, то чому не може Україна? Агропромисловий потенціал країн схожий, але до України удвічі ближче», - сказав Бхарті.

Також посол відзначив значні перспективи співпраці країн у сфері військово-промислового комплексу і високотехнологічного виробництва, а також повідомив про цілі наростити товарооборот між країнами у середньостроковій перспективі до 3 млрд дол.

Як повідомляв УНІАН, Україна та Індія наприкінці січня домовилися про активізацію економічного співробітництва, обмін торговими місіями, оновлення угоди про сприяння та захист інвестицій, а також про проведення засідання міжурядової комісії з торгового, економічного, науково-технічного, промислового і культурного співробітництва у квітні-травні поточного року.