Жебрівський: Водопостачання в Авдіївці поки не вдається відновити через міни на фільтрувальній станції

09:24, 28 лютого 2017

Київ. 28 лютого. УНІАН. В Авдіївці ремонтні бригади поки не можуть відновити водопостачання через міни на Донецькій фільтрувальній станції, де пошкоджено хлоропровод.

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в коментарі телеканалу «112 Україна».

За його словами, електропостачання у місті вже відновлено, а от для ремонту хлоропороводу необхідно 2-3 дні.

«Є проблема з водою. З 6 до 9 вечора ми подаємо воду. Є проблема з відновленням Донецької фільтрувальної станції, оскільки перебитий хлоропровід. Туди не заходить поки ні ОБСЄ, ні ремонтники, там є дві міни, їх поставили терористи. Ремонтники кажуть, що для ремонту хлоропроводу треба 2-3 дні роботи. У старій Авдіївці ми підвозимо технічну воду, розвозимо ємності по магазинах», - зазначив Жебрівський.

Водночас глава Авдіївської ВЦА Павло Малихін заявив, що запасів води залишилося на три прокачування, фактично на 3 дні.

Як повідомляв УНІАН раніше, СММ ОБСЄ повідомляла, що Донецька фільтрувальна станція була пошкоджена, імовірно, в результаті обстрілу з мінометів 82-мм калібру.

Загалом спостерігачі виявили чотири пошкодження, з яких три на території самої станції і одне поза її межами. Було зафіксовано пошкодження даху складу, на якому зберігається хлор.