Стосовно Рубана складено адмінпротокол за порушення режимних правил - ДПСУ

19:55, 27 лютого 2017

Київ. 27 лютого. УНІАН. Стосовно керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, якому сьогодні відмовили у перетині лінії зіткнення на Донбасі, складено адміністративний протокол за порушення режимних правил.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"Державна прикордонна служба України повідомляє, що сьогодні, близько 9.00, у КПВВ «Марʼїнка», під час виїзду на тимчасово непідконтрольну Україні територію, був зафіксований факт порушення громадянином В.Рубаном встановлених режимних правил та складено протокол про адміністративне порушення вимог ст.202 КУпАП", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Рубану відмовлено у пропуску через КПВВ, на даний час Держприкордонслужба спільно зі співробітниками СБУ та Національної поліції вживає подальших невідкладних заходів з перевірки.

Як повідомляв УНІАН, 24 лютого бойовики заявили, що народний депутат Савченко і Рубан приїхали на територію, підконтрольну "ДНР", щоб відвідати українських військовополонених.

Керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук заявив, що Служба безпеки попросить Савченко дати пояснення з приводу поїздки до Донецька.

Сьогодні, 27 лютого, Рубан заявив, що СБУ скасувала йому пропуск на в'їзд на тимчасово окуповані території Донецької області.

У Службі безпеки цю інформацію підтвердили. Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська повідомила, що співробітники спецслужби здійснюють опитування Рубана у зв'язку з фактом порушення ним встановленого порядку перетину лінії розмежування в районі проведення АТО.