Запасів води в Авдіївці вистачить на два дні - Жебрівський

19:20, 27 лютого 2017

Київ. 27 лютого. УНІАН. Наявних запасів води в Авдіївці вистачить на два дні водопостачання міста.

Про це голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Є проблеми з водою. Насправді, резервуара вистачить на два дні подачі води. Тобто, ми при проблемах, даємо воду з 6.00 до 22.00. Сьогодні дамо і завтра", - заявив Жебрівський.

За його словами, бойовики встановили дві міни спрямованої дії МОН-100, і спостерігачі ОБСЄ не готові без їх зняття виходити на Донецьку фільтрувальну станцію, а за їх відсутності бригади КП "Вода Донбасу" не готові почати ремонтні роботи.

"Їм потрібен режим тиші, і щоб на об'єкті перебували спостерігачі ОБСЄ", - зауважив Жебрівський.

Він також зазначив, що відновлення енергопостачання Авдіївки дозволило не тільки дати світло в оселі жителів, але й стабільно забезпечувати місто теплом.

Джерело: http://ua.112.ua/ato/zhebrivskyi-zapasiv-vody-v-avdiivtsi-vystachyt-na-dva-dni-podachi-374736.html

Як повідомляв УНІАН, пізно увечері 24 лютого через ворожі обстріли було пошкоджено високовольтну лінію поблизу Авдіївки, що призвело до припинення електропостачання міста та Авдіївського коксохімічного заводу.

Крім того, в ніч на 24 лютого внаслідок обстрілів з боку бойовиків сталося пошкодження хлоропроводу та покрівель технічних будівель Донецької фільтрувальної станції. Роботу станції було призупинено. Авдіївка залишилася без централізованого водопостачання.