В Одесі суд заарештував військового моряка-контрактника, затриманого при спробі доправити до Києва арсенал зброї

16:28, 27 лютого 2017

Одеса. 27 лютого. УНІАН. В Одесі суд заарештував строком на 2 місяці військовослужбовця-контрактника, затриманого 21 лютого з арсеналом зброї, який він планував переправити до Києва для використання на Майдані.

Як повідомила УНІАН прес-секретар військової прокуратури Південного регіону України Яна Стекачева, Приморський районний суд Одеси за клопотанням органів прокуратури застосував до затриманого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб. Вона уточнила, що відповідну постанову ухвалено наприкінці минулого тижня.

«Також суд як альтернативу перебуванню в СІЗО визначив підозрюваному заставу в 400 тисяч гривень», - сказала Стекачева.

Як повідомляв УНІАН, 21 лютого головний військовий прокурор Анатолій Матіос у Facebook написав, що в Одесі затримано контрактника ВМС, який збирався везти на столичний Майдан 12 автоматів Калашникова і гвинтівку СВД.

За даними Матіоса, контрактник, не знаючи, що перебуває під контролем контррозвідників, замовив із зони АТО і купив для так званої «Одеської народної республіки» 12 автоматів АК і гвинтівку СВД. Під час допиту затриманий заявив, що закуплену зброю збирався везти вночі до Києва для застосування 22 лютого на Майдані.