ЦВК визнала обраним народним депутатом України Юрія Буглака

15:39, 27 лютого 2017

Київ. 27 лютого. УНІАН. Центральна виборча комісія на сьогоднішньому засіданні визнала обраним народним депутатом України головного юридичного радника дочірнього підприємства "Кондитерська корпорація "Рошен" Юрія Буглака.

Як повідомила прес-служба ЦВК, Буглак, 1965 року народження, включений до виборчого списку партії «Блок Петра Порошенка» за № 81.

Відповідне рішення було прийнято через дострокове припинення повноважень народного депутата України Олексія Савченка у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Згідно з повідомленням, оприлюдненим на сайті загальнодоступної інформаційної бази даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, 22 лютого припинено повноваження члена наглядової ради страхової компанії «Країна» Юрiя Буглака на пiдставi власної заяви. Він обіймав цю посаду з 26 квітня 2016 року, часткою у статутному капiталi страховика не володiє.

Як повідомляв УНІАН, 21 лютого Верховна Рада підтримала постанову «Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Олексія Савченка». За відповідне рішення проголосували 248 із 342 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Савченко був обраний народним депутатом за списком партії “Блок Петра Порошенка” за № 48.

6 жовтня 2016 року президент України Петро Порошенко призначив Савченка головою Миколаївської обласної державної адміністрації з випробувальним терміном у 3 місяці.