В СБУ спростували слова депутата Артеменка про погодження ним візитів до Москви із спецслужбою

14:05, 27 лютого 2017

Київ. 27 лютого. УНІАН. В СБУ спростували слова народного депутата України Андрія Артеменка про погодження ним своїх візитів до Москви з керівництвом спецслужби.

Про це в ефірі телеканалу «112» повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

На прохання підтвердити чи спростувати слова Артеменка, що його поїздки до Москви відбувалися за погодженням з вищим керівництвом СБУ, Гітлянська сказала: «Можу спростувати, тому що він з нами нічого не погоджував».

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 27 лютого, на прес-конференції у Києві позафракційний народний депутат Артеменко заявив, що до Москви їздив за погодженням зі Службою безпеки України. «Дійсно, я підтверджую, що я був у Москві. Усі мої поїздки були погоджені з вищим керівництвом СБУ», – сказав Артеменко та зауважив, що інших деталей надати не може, адже «дав підписку про нерозголошення».

Минулого тижня голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що володіє інформацією про те, що Артеменко останнім часом кілька разів бував у Москві. Ляшко висловив сподівання, що Генеральна прокуратура України та СБУ вживуть відповідних заходів щодо Артеменка і додав, що вбачає в цьому «антидержавну змову з метою посягання на територіальний устрій країни й незалежність нашої країни».

Фракція Радикальної партії 20 лютого ухвалила рішення про виключення Артеменка зі свого складу через появу інформації про «план» депутата надати Крим в оренду Росії на 50 або 100 років.

21 лютого генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що «кримська прокуратура занесла в Єдиний реєстр досудових розслідувань кримінальне провадження щодо народного депутата України Артеменка за замах на територіальну цілісність України в координації з представниками РФ». Також Луценко «з великою долею вірогідності» спрогнозував внесення до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з Артеменка.