Ляшко заявляє, що на посаду голови ВР не претендує і в коаліцію Радикальна партія не ввійде

13:33, 27 лютого 2017

Київ. 27 лютого. УНІАН. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявляє, що на посаду голови Верховної Ради України не претендує і в коаліцію фракція не ввійде.

Як повідомляє УНІАН, у відеозаяві Ляшка, оприлюдненій у Facebook, він заявляє, що новини про нібито входження фракції Радикальної партії у коаліцію є «фейковими».

За його словами, йдеться про фейкові новини про те, що Радикальна партія веде таємні перемовини про участь у формуванні нової коаліції чи долучення до старої коаліції, і за це йому пропонують посаду спікера.

«Ми не беремо участі в формуванні ніяких коаліцій, ми не збираємось долучатись до коаліції БПП і «Народного фронту», тому що коаліції в парламенті немає», - наголосив Ляшко.

Також він заявив, що «нинішня влада на чолі з президентом Порошенком довела країну до ручки і несуть повну відповідальність за стан справ в країні».

«Ми готові взяти на себе відповідальність і керувати країною, але робити це у прозорий спосіб, передбачений в Конституції – йдемо на вибори, перемагає Радикальна партія, і тоді ми створимо нову коаліцію», - сказав Ляшко.

Коментуючи чутки про те, що нібито йому за участь у коаліції пропонують посаду голови ВР, Ляшко зазначив: «Мене не цікавить посада спікера. Тому що я збираюся балотуватися на наступних президентських виборах в президенти України і сподіваюся, що з вашою підтримкою, з Божою поміччю, переможу на цих виборах».

Як повідомляв УНІАН, раніше народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що сьогодні лідер фракції Олег Ляшко заявить про "створення нової коаліції".

*** На сьогодні у Верховній Раді до складу коаліції входять депутати з фракцій БПП, «Народного фронту» та позафракційні депутати.

13 лютого голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив про достатню кількість членів коаліції. Спікер додав, що вважає питання про кількість депутатів коаліції політизованим, а також спрямованим на дестабілізацію Верховної Ради і проведення дострокових виборів.