СБУ проводить опитування Рубана у зв’язку з фактом порушення порядку перетину лінії розмежування у районі АТО – Гітлянська (доповнена)

13:20, 27 лютого 2017

Київ. 27 лютого. УНІАН. СБУ проводить опитування керівника українського центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана у зв’язку з фактом порушення ним встановленого порядку перетину лінії розмежування у районі проведення АТО.

Про це повідомила у Facebook речник Служби безпеки України Олена Гітлянська.

«На Донеччині СБУ проводить опитування Володимира Рубана у зв’язку із фактом порушення ним встановленого порядку перетину лінії розмежування у районі проведення АТО. Також вивчається питання щодо можливого скасування дозволу про перетин лінії зіткнення громадянину України Рубану В.В. Закон один для всіх», - написала Гітлянська.

Як повідомлялося, 24 лютого бойовики заявили, що народний депутат Надія Савченко та Рубан приїхали на територію, підконтрольну "ДНР", щоб відвідати українських військовополонених.

Керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук заявив, що Служба безпеки попросить Савченко дати пояснення з приводу поїздки до Донецька.

Сьогодні, 27 лютого, журналістка «Громадського радіо» Ірина Сампан написала у Facebook, посилаючись на джерело в силових структурах, що СБУ на КПВВ «Мар’їнка» затримала Рубана. Рубан їхав на територію ОРДО за Савченко. «Керівника українського центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана затримала СБУ на КПВВ «Мар'їнка». Він їхав у незаконну «ДНР» за Надією Савченко. З ним працюють спецслужбовці вже декілька годин», - йдеться в повідомленні.