Ремонтники не можуть розпочати відновлювальні роботи в Авдіївці через обстріли - Жебрівський

09:59, 27 лютого 2017

Київ. 27 лютого. УНІАН. Бойовики вранці активізували обстріли українських позицій на околицях Авдіївки, яка залишається без електропостачання і води.

Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, станом на 08.00 російська сторона у Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню (СЦКК) все ще не надала письмових гарантій припинення вогню. «Ми подали новий запит», - зазначив Жебрівський, наголосивши, що ремонтні бригади готові в будь-який момент вийти на ремонт ЛЕП.

Також Жебрівський повідомив, що в Авдіївці, попри напружену ситуацію, зранку розпочалось навчання у школах міста, відкриваються і дошкільні заклади.

Як повідомляв УНІАН, в ніч на 24 лютого внаслідок обстрілів з боку бойовиків сталося пошкодження хлоропроводу та покрівель технічних будівель Донецької фільтрувальної станції. Роботу станції було призупинено. Авдіївка залишилася без централізованого водопостачання.

Крім того, пізно увечері 24 лютого через ворожі обстріли було пошкоджено високовольтну лінію поблизу Авдіївки, що призвело до припинення електропостачання міста та Авдіївського коксохімічного заводу.

Російська сторона в СЦКК відмовляється надавати письмові гарантії припинення вогню для проведення ремонтних робіт.