У російських містах відбулися акції пам'яті Нємцова

17:39, 26 лютого 2017

Київ. 26 лютого. УНІАН. У російських містах відбулися акції пам'яті опозиційного політика Бориса Нємцова, вбитого два роки тому.

Як повідомляє Партія народної свободи (ПАРНАС) у Facebook, у Москві в Марші пам'яті Нємцова взяли участь 15,2 тис. людей.

Також акції пам'яті Нємцова відбулися в Санкт-Петербурзі, Новосибірську та Уфі, повідомляє Радіо Свобода. Разом із тим влада Кемерова заборонила проведення ходи пам'яті опозиціонера.

Проект «ОВД-инфо» повідомляє, що в Москві, Петербурзі та Челябінську поліція затримала по одній людині, які брали участь в акціях пам'яті Нємцова.

Джерела: http://www.svoboda.org/z/16564

https://ovdinfo.org/

Як повідомляв УНІАН, у Марші пам'яті Нємцова в Москві окремою колоною пройшли росіяни, які виступають проти репресій проти громадян України.

Нємцова застрелили на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви пізно ввечері 27 лютого 2015 року. В опозиціонера влучили чотири кулі, він помер на місці.

Після смерті політика стало відомо, що він працював над доповіддю про те, що на сході України на боці терористів воюють російські війська.