Російські представники в СЦКК не надають гарантій припинення вогню під Авдіївкою для ремонту пошкоджених ЛЕП - Жебрівський

13:44, 26 лютого 2017

Київ. 26 лютого. УНІАН. Російські представники у Спільному центрі з контролю і координації (СЦКК) знову не надали гарантій припинення вогню з боку бойовиків під Авдіївкою для надання ремонтним бригадам можливості відновити пошкоджені внаслідок обстрілів лінії електропередач.

Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Російська сторона в СЦКК сьогодні так і не надала письмових гарантій припинення вогню. Ремонтні бригади не вийшли на ліквідацію пориву ЛЕП. Так виглядає, що сьогодні окупанти вже й не нададуть письмових гарантій", - написав Жебрівський.

За його словами, подібна ситуація склалася і з газопостачанням Мар'їнки і Красногорівки, де ще у червні 2016 було відновлено газогін і залишилось лише підключити його до ГРС, що знаходиться на тимчасово непідконтрольній території. Однак окупанти вже майже 9 місяців не надають дозволу на роботи з підключення газопостачання. Мар'їнка і Красногорівка і вже другу зиму залишаються без газопостачання.

Як повідомляв УНІАН, в ніч на 24 лютого внаслідок обстрілів з боку бойовиків сталося пошкодження хлоропроводу та покрівель технічних будівель Донецької фільтрувальної станції. Роботу станції було призупинено. Авдіївка залишилася без централізованого водопостачання.

Крім того, пізно увечері 24 лютого через ворожі обстріли було пошкоджено високовольтну лінію поблизу Авдіївки, що призвело до припинення електропостачання міста та Авдіївського коксохімічного заводу.

Раніше сьогодні у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб поінформували, що дві групи енергетиків в межах зони безпеки вийшли на огляд пошкоджених вчорашніми обстрілами ділянок зі сторони Авдіївки і Макіївки.