У Новоазовську російські офіцери бояться за власні життя й уникають перебування на передових позиціях разом з бойовиками – розвідка

11:51, 26 лютого 2017

Київ. 26 лютого. УНІАН. У тимчасово окупованому Новоазовську російські офіцери бояться за власні життя й уникають перебування на передових позиціях разом з бойовиками.

Про це прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

«Офіцери 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ, побоюючись за власне життя, під різними приводами уникають перебування з особовим складом на передових позиціях у нічний час. За невиконання наказів щодо несення служби на передових позиціях станом на 25 лютого заарештовано сім офіцерів цього полку», - сказано у повідомленні.

Також, за даними управління розвідки, спецкомісія виявила у 9-му полку факти розкрадання російськими офіцерами боєприпасів з подальшим продажем.

Крім того, у ГУР зазначили, що рішення російського окупаційного командування щодо надання великої кількості вихідних днів з нагоди святкування “Дня защитника Отечества” (23-26 лютого) призвело до суттєвого зниження рівня військової дисципліни у підпорядкованих їм з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Збільшилась кількісті випадків самовільного залишення частини, вживання спиртних напоїв та наркотиків, невиконання наказів командирів.