На Одещині припинено діяльність мережі аптек, яка торгувала контрабандними ліками з РФ і окупованого Криму

10:43, 26 лютого 2017

Одеса. 26 квітня. УНІАН. В Одеській області правоохоронці припинили діяльність мережі аптек, яка торгувала контрабандними ліками з РФ і анексованого Криму, а також фальсифікатом.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Одеської області, обшуки 23 лютого проводили співробітники прокуратури і облуправління СБУ із залученням спеціалістів Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками.

«Під час слідчих дій виявлено та вилучено значну кількість незареєстрованих, фальсифікованих лікарських засобів, у тому числі сильнодіючих, а також медикаментів, вироблених у Російській Федерації, деякі з яких завезені контрабандним шляхом», - повідомили в прес-службі.

Крім того, правоохоронці виявили аптечний заклад, що працював без дозвільних документів.

«Слід зазначити, що приміщення аптек було обладнано схованками для зберігання фальсифікованих ліків і медикаментів, ввезених контрабандою», - додали в прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює УСБУ в Одеській області. Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 305 КК України (контрабанда фальсифікованих лікарських засобів).

У прес-службі УСБУ повідомили, що в ході обшуків правоохоронці виявили контрабандні медикаменти, вироблені в Росії або на тимчасово окупованих територіях. Також вилучено 250 тис. грн неврахованої готівки.

Слідчі дії тривають.