Супрун позапланово відвідала Кременчук для перевірки надання медичної допомоги пацієнтам

18:30, 25 лютого 2017

Кременчук. 25 лютого. УНІАН. Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун сьогодні позапланово відвідала Кременчук Полтавської області, де перевірила, як надається допомога пацієнтам амбулаторії сімейної медицини.

Як передає кореспондент УНІАН, на брифінгу для нечисленних журналістів, які дізналися про візит керівника МОЗ від її помічників, а не через прес-службу мерії Кременчука, Супрун заявила, що вона їхала із Запоріжжя і вирішила позапланово відвідати Кременчук і без свити і чиновників подивитися одну з медустанов.

Серед зустрічаючих Супрун не було ані мера Кременчука Віталія Малецького, ані начальника Полтавського обласного управління охорони здоров'я Віктора Лисака, ані інших чиновників високого рангу, як це передбачено у разі приїзду міністрів в регіон.

Для відвідування в. о. міністра вибрала амбулаторію сімейної медицини в кварталі №278, яку відкрито восени 2016 року і обслуговує близько 5 тис. жителів мікрорайону.

У медамбулаторії Супрун ознайомилася з умовами прийому пацієнтів, оглянула склад медпрепаратів. Ознайомилася міністр і з нововведенням для Кременчука - електронною картою пацієнта.

Після екскурсії міністр зазначила, що таку амбулаторію можна ставити за приклад усім решті.