Порошенко: Засідання міжурядової українсько-молдовської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва заплановано на травень-червень

14:06, 13 лютого 2017

Київ. 13 лютого. УНІАН. Засідання міжурядової українсько-молдовської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва планується провести травні-червні поточного року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з прем'єр-міністром Республіки Молдова Павелом Філіпом.

«Мова, в тому числі, йшла про поступове відновлення нашої економічної співпраці. Цьому буде присвячене чергове засідання міжурядової україно-молдовської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке ми домовилися провести в травні-червні поточного року», - сказав Порошенко.

Він додав, що співголови комісій отримали відповідні доручення, з української сторони комісію очолює перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

«Впевнений, що за результатами цієї зустрічі ми отримаємо конкретні пропозиції щодо вирішення тих проблемних питань, які досі залишаються на порядку денному українсько-молдовських відносин», - сказав він.