У Херсонській області автодорога біля Чонгара вільна для проїзду – поліція

14:02, 13 лютого 2017

Херсон. 13 лютого. УНІАН. У Херсонській області автодорога Харків-Сімферополь біля с. Чонгар на даний момент вільна для проїзду транспорту.

Як повідомили УНІАН у ГУ Нацполіції в Херсонській області, на автодорозі Харків-Сімферополь біля с. Чонгар проїзд був заблокований 12 лютого близько 21.00.

За даними поліції, проїзду автотранспорту перешкоджали представники громадської організації «Аскер» і військовослужбовці окремого 34-го мотопіхотного батальйону, між якими з невідомих причин виник конфлікт.

Як уточнили в прес-службі Бердянського прикордонного загону, незважаючи на подію, підвідомчий їм прикордонний пункт пропуску «Чонгар» свою роботу не припиняв. На даний час пункт працює в штатному режимі, пропуск здійснюється, черги відсутні.

Як повідомляв УНІАН, поліція проводить перевірку щодо блокування проїзду по автодорозі біля Чонгара.

Сьогодні в оперативному командуванні ЗСУ «Південь» заявили про спробу атаки на підрозділ поблизу Криму з боку незаконного формування. Згідно із заявою командування, підрозділ, який входить до складу військової частини ОК «Південь» і виконує бойові завдання в Херсонській області, на кордоні з окупованим Кримом, за наказом командира облаштовував бойові позиції, коли на позиції прибули «максимально озброєні представники незаконного збройного формування».

«Враховуючи специфіку підрозділу та умови ситуації, формування було затримане і роззброєне, виконано всі вимоги статутів та інших законодавчих актів щодо дій у таких ситуаціях», - заявили в командуванні «Південь».

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звинуватив у сьогоднішньому конфлікті військовослужбовців ЗСУ.