Для "візуальних" результатів реформування "Укрзалізниці" необхідно мінімум 3 роки - фіндиректор компанії

12:37, 13 лютого 2017

Київ. 13 лютого. УНІАН. Для "візуальних" результатів реформування акціонерної компанії "Укрзалізниця" необхідно 3-5 років.

Про це на прес-конференції "Реформа "Укрзалізниці": що зроблено" повідомив фінансовий директор компанії Андрій Рязанцев.

"Якщо поставити питання: чи відбувається реформа "Укрзалізниці"? Так, вона відбувається. Вона йде "step by step". Не варто очікувати швидкого ефекту протягом півроку чи року. Таку велику корпорацію необхідно реформувати крок за кроком, маючи підтримку з боку уряду. В такому разі через 3-5 років ми побачимо реальні, візуальні поліпшення", - сказав він.

Рязанцев також додав, що європейські залізничні компанії реформувалися десятиліттями і продовжують впроваджувати нові заходи для реформування.

Як повідомляв УНІАН, у ході конференції заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк повідомив, що корпоратизація "Укрзалізниці" перебуває під загрозою, оскільки досі не випущено акції і не проведено аудит підприємства. Також він зазначив, що відповідальна за корпоратизацію Єлизавета Пушко-Цибуляк має сумнівну репутацію.

21 жовтня 2015 року уряд зареєстрував Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця", створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця"). Компанія почала госпдіяльність як акціонерне товариство 1 грудня 2015 року.