У «Київавтодорі» спростували інформацію про ремонт начебто не існуючого автодорожнього мосту через Русанівський канал

11:38, 13 лютого 2017

Київ. 13 лютого. УНІАН. Комунальна корпорація «Київавтодор» повідомляє, що інформація про ремонт мосту через Русанівський канал, розміщена на інтернет-порталі «Киеввласть», не відповідає дійсності.

Про це інформує прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Зауважимо, що 9 лютого на інтернет-порталі «Киеввласть» був розміщений матеріал про заплановане виділення Київською міською державною адміністрацією 17 млн грн на капітальний ремонт начебто не існуючого автодорожнього мосту через Русанівський канал, що з’єднує вул. Плеханова з вул. Ентузіастів», - йдеться в повідомленні.

У КМДА зазначили, що автодорожній міст через Русанівський канал, що з’єднує вул. Плеханова з вул. Ентузіастів у Дніпровському районі м. Києва, побудований у 1964 році.

Розпорядженням КМДА від 07.02.2016 № 136, яке згадується в матеріалі, передбачено саме проведення повного комплексу ремонтних робіт на споруді, яка була побудована понад 50 років тому, з ремонтом несних опорних арочних конструкцій мосту та відновленням мостового полотна.

«Комунальна корпорація «Київавтодор» у черговий раз звертається до представників засобів масової інформації із проханням ретельно перевіряти інформацію перед публікаціями та не вводити в оману киян», - наголошується в повідомленні.