Україна і Молдова планують запровадити в пунктах перетину кордону спільний контроль

11:08, 13 лютого 2017

Київ. 13 лютого. УНІАН. Україна і Молдова планують до кінця цього року запровадити в пунктах перетину державного кордону спільний контроль.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман після зустрічі з прем'єр-міністром Республіки Молдова Павелом Філіпом у ході спільної заяви для представників засобів масової інформації.

«У нас є багато інфраструктурних проектів, які ми повинні спільно реалізувати. Ми зацікавлені в тому, щоб до кінця цього року відкрити в пунктах перетину державного кордону спільне оформлення, спільний контроль. В тому числі, й «Кучурган – Первомайськ», який є дуже важливим пунктом пропуску. Крім того, хотілося б, щоб сьогодні дали доручення розпочати роботу з підготовки проектів ще за двома пунктами пропуску, де ми можемо організувати спільний контроль – «Маяки - Паланка – Удобне» на території Республіки Молдова і на території України – «Рені - Джурджулешти», - сказав глава уряду.

Гройсман також закликав прем'єра Молдови розглядати Україну як стратегічного партнера і в майбутньому.

Зі свого боку, прем'єр Молдови зазначив, що «ми маємо думати про питання взаємодії євроінтеграції наших країн». За його словами, в цьому напрямку країни можуть обмінюватися досвідом. «Є чого вчитися один в одного», - сказав Філіп.