У Краматорську до 7 та 4 років ув'язнення засуджено грабіжниць за скоєння зухвалих злочинів проти людей похилого віку

10:17, 13 лютого 2017

Київ. 13 лютого. УНІАН. Краматорський міський суд визнав винними двох жінок у скоєнні зухвалих злочинів проти людей похилого віку.

Як повідомила прес-служба Краматорської місцевої прокуратури, провину зухвалих грабіжниць у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 186 (грабіж), ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України, повністю доведено.

«В ході судових слухань встановлено, що у вересні-жовтні 2016 року 30-річна неодноразово судима жителька Краматорська та її 33-річна подруга під виглядом волонтерів та контролерів енергопостачальної організації проникли до будинків трьох пенсіонерів віком старше 80 років та відібрали у них гроші на загальну суму 12 тис. грн», - йдеться в повідомленні.

Користуючись тим, що літні люди – бабуся та двоє дідусів – знаходились вдома самі, зловмисниці, окрім погроз, застосовували до них фізичну силу, а саме – ударами рук та дверима збивали їх з ніг та силоміць утримуючи на підлозі, стискали їм рота руками, позбавляючи можливості покликати на допомогу.

Згідно з вироком суду, за свої жорстокі злочинні дії по відношенню до беззахисних літніх людей одна з жінок проведе за ґратами 7 років, а друга – 4.