В ЗСУ заявили про спробу атаки на підрозділ поблизу Криму з боку незаконного формування

09:12, 13 лютого 2017

Київ. 13 лютого. УНІАН. На підрозділи Збройних сил України, що виконують бойові завдання у Херсонській області на кордоні з окупованим Кримом, намагалися здійснити атаку представники незаконного збройного формування.

Про це йдеться в заяві оперативного командування "Південь" у зв’язку із появою в деяких ЗМІ повідомлень про те, що нібито ЗСУ напали на кримськотатарський батальйон "Аскер".

«Підрозділ, що входить до складу військової частини оперативного командування «Південь» та виконує бойові завдання в Херсонський області, на кордоні з Кримом, облаштовував за наказом командира бойові позиції. Під час здійснення необхідного переліку робіт, на позиції прибули максимально озброєнні представники незаконного збройного формування», - підкреслюється в заяві, розміщеній на сторінці оперативного командування "Південь" у Facebook.

Зазначається, що представники збройного формування були затримані й роззброєні.

"Повідомлення про напад ЗСУ на громадську організацію "Аскер" є нічим іншим, як черговим фейком і спробою очорнити Збройні сили України", - наголошується у повідомленні.

Раніше радіо «Куреш» передавало, що у селищі Чонгар Херсонської області невідомі озброєні люди у військовій формі захопили базу кримськотатарського батальону ім. Номана Челебіджихана. Це сталося 12 лютого ввечері.