Українські паралімпійці за другий день на ЧС із лижних перегонів і біатлону вибороли 8 медалей

21:38, 12 лютого 2017

Київ. 12 лютого. УНІАН. Сьогодні українські паралімпійці на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону вибороли 8 високих нагород у спринті, з яких три золоті, три срібні та дві бронзові медалі.

Про це повідомляється на сайті Національного комітету спорту інвалідів України.

У НКСІУ зазначили, що за підсумком змагань національна паралімпійська збірна команда вже другий день поспіль очолює турнірну таблицю чемпіонату світу, що проходить у німецькому місті Фінстерау.

У яскравому доробку українських паралімпійців 17 високих нагород, у тому числі шість золотих, сім срібних та чотири бронзові медалі.

У категорії чоловіки стоячи переможним став спринт для Ігоря Рептюха, котрий виборов золоту нагороду. Його товариш по команді та суперник у перегонах – Григорій Вовчинський – став третім.

У цій же категорії в жінок Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова виборола срібну нагороду та Ірина Буй – бронзову. Юлія Батенкова-Бауман була четвертою в спринті.

У категорії чоловіки сидячи першим став Максим Яровий, який яскраво переміг своїх суперників зі США та Норвегії.

У чоловіків та жінок із порушеннями зору – по одній срібній нагороді в Юрія Уткіна (гайд - Руслан Перехода) та Оксани Шишкової (гайд - Віталій Казаков).

Завтра, 13 лютого, у всіх спортсменів - відпочинок від змагань, офіційне тренування та налаштування на День Святого Валентина, 14 лютого, де всі вже з 10.00 за місцевим часом (11.00 – за київським) вправлятимуться в біатлоні.