На Алтаї зазнав аварії вертоліт з п'ятьма людьми на борту

21:38, 12 лютого 2017

Київ. 12 лютого. УНІАН. У Республіці Алтай над Телецьким озером зазнав аварії вертоліт Robinson R-66 з п'ятьма людьми на борту.

Як повідомляє РІА «Новости», аварія сталася о 20.00 за місцевим часом в Турочакському районі.

Інформацію про аварію підтвердили у прес-службі Західно-Сибірського слідчого управління на транспорті Слідчого комітету РФ.

За словами очевидців, вертоліт впав у Телецьке озеро і затонув.

На борту вертольота могли бути заступник гендиректора найбільшого в Європі багатофункціонального вертолітного комплексу "Хеліпорт Москва" Марія Козінцева, шеф-пілот авіакомпанії "Алтайавіа" Дмитро Ракицький та його дружина, повідомило джерело в правоохоронних органах регіону.

"Всього на борту було п'ять чоловік, це Анатолій Банних, керівник вертолітного комплексу "Хеліпорт Москва" Марія Козінцева, шеф-пілот авіакомпанії "Алтайавіа" Дмитро Ракицький і його дружина, а також ще один пасажир", - сказало джерело.

Політ був несанкціонований, оскільки літати над заповідником у темний час доби заборонено. За попередніми даними, на вертольоті перевозили співробітника заповідника, який захворів на пневмонію.

Не виключено, що вертоліт міг впасти через помилку пілотування або погані погодні умови.

До можливого місця аварії вирушила група рятувальників з 60 осіб. Очікується, що аеромобільна група та рятувальники на КамАЗах доберуться до передбачуваного місця аварії вертольота на ранок понеділка.

Ракицький відомий як досвідчений пілот і учасник першої в Росії кругосвітньої подорожі на вертольотах Robinson, яка відбулася 2013 року.

Джерело: https://ria.ru/incidents/20170212/1487777746.html