В Одесі відбудеться «Фестиваль кохання»

13:34, 12 лютого 2017

Одеса. 12 лютого. УНІАН. В Одесі 14 лютого відбудеться «Фестиваль кохання».

Як повідомили УНІАН у прес-службі мерії, відкритий фестиваль, присвячений Дню закоханих, відбудеться у Центральному парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка.

У програмі – «любовний квест» парком, в якому можуть взяти участь всі, хто забажає, будь-якого віку. Пара-переможець отримає у нагороду романтичний вікенд.

«Любовною поштою можна буде відправити послання коханій людині. За найкращу і найромантичнішу пропозицію передбачений спеціальний приз. Також на гостей фестивалю чекають конкурси, освідчення у коханні, одруження, пісні, танці, а на завершення свята - фаєр-шоу», - розповіли в мерії.

Зазначається, що фестиваль кохання - це свято всіх закоханих і люблячих, де кожен бажаючий зможе зробити пропозицію або просто освідчитися у коханні своїй другій половинці.

За словами організатора заходу Марини Шокот-Лазаренко, фестиваль розпочнеться опівдні біля сцени «Ракушка». Вона підкреслила, що в програмі – незвичайний конкурс, який стане родзинкою дійства і в якому будуть задіяні 10 «живих купідонів».

«Необхідно знайти 10 купідонів, які будуть по всьому парку, виконати їх завдання, отримати від них по пазлу, потім зуміти їх скласти в єдине серце і якомога швидше прибігти до сцени», - розповіла Шокот-Лазаренко.

Основний приз - поїздка на двох з проживанням у комфортному готелі, романтичною вечерею і масштабною розважальною програмою.