Більш як 30 евакуйованих жителів Авдіївки подали заявки на повернення до міста – голова міськадміністрації

17:37, 11 лютого 2017

Київ. 11 лютого. УНІАН. Більш як 30 осіб, які раніше були евакуйовані з Авдіївки через обстріли проросійських бойовиків, вже подали заявки на повернення до міста.

Про це керівник міської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін повідомив у ефірі телеканалу «112 Україна».

«Так, люди вже хочуть повертатися, там вже більш як 30 чоловік подали заявки, ми їх будемо повертати завтра", - сказав він.

Також Малихін повідомив, що зараз ситуація в місті контрольована, однак окупаційні війська продовжують обстрілювати українських військовослужбовців у Авдіївській промзоні.

"Звичайно, будь-який такий удар може нашкодити життєдіяльності міста", - відзначив Малихін.

За його даними, на сьогодні в аварійному порядку закриті 148 будинків, які були пошкоджені.

«Будівельні матеріали до нас ще надходять у вигляді гуманітарної допомоги. Ми будемо продовжувати необхідні роботи з відновлення житла", - сказав Малихін.

Як повідомляв УНІАН, російські війська і контрольовані РФ бойовики з 29 січня по 5 лютого вели масований обстріл Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

30 січня в результаті обстрілу було пошкоджено ЛЕП і припинено електропостачання міста, яке вдалося повністю відновити 6 лютого.

В результаті обстрілу загинули кілька мирних жителів Авдіївки. З міста під час загострення ситуації були евакуйовані близько 300 осіб (з них близько 140 дітей).

10 лютого речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив, що ситуація в Авдіївці непроста, але повністю контролюється Збройними силами України та місцевою владою.