Футболісти іспанського «Бетіса» вийшли на матч в футболках «Ми всі Зозуля»

16:31, 11 лютого 2017

Київ. 11 лютого. УНІАН. Гравці іспанської команди «Бетіс», з якої Роман Зозуля мав перейти в оренду до клубу «Райо Вальєкано» і до якої повернувся для тренувань, вийшли на поле в футболках з написом «Ми всі Зозуля».

Про це з публікацією відповідного фото повідомляє спортивне видання «Чемпіон».

«Футболісти Бетіса вийшли на матч 22-го туру Прімери проти Валенсії у футболках «Ми всі Зозуля», - йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що це не перша дія на підтримку Зозулі: раніше гравці «Бетіса» написали колективний лист, в якому засудили те ставлення, яке спіткало українського футболіста через фальшиве трактування символів на футболці, в якій він прибув до Севільї.

«Ми знаємо, що AFE (профспілка футболістів в Іспанії) вже працює заради захисту нашого друга, щоб він зміг продовжувати свою кар'єру в нормальних умовах, і заради гарантії його безпеки», - зазначила команда.

Після повернення до «Бетісу» через конфлікт з ультрас «Райо Вальєкано», відомими своїми комуністичними поглядами, Зозуля фактично опинився «поза грою». За правилами ФІФА він не може отримувати ігрову практику, оскільки в нинішньому сезоні вже значився в трьох клубах – «Дніпрі», «Бетісі» і «Райо Вальєкано».

Джерело: http://www.champion.com.ua/football/2017/02/11/677820/

Як повідомляв УНІАН, перехід Зозулі до клубу «Райо Вальєкано» було заблоковано через дискримінацію з боку ліворадикальних фанатів, які назвали його «нацистом».

Зозуля багато допомагає українській армії та сім’ям воїнів АТО і має чітко виражену патріотичну позицію, виступаючи проти Росії та її військової агресії в Україні.