У Житомирі відкриті провадження проти шахраїв, які під виглядом працівників поліції видурили в потерпілих понад 40 тис. грн

12:41, 11 лютого 2017

Житомир. 11 лютого. УНІАН. У Житомирі відкрито кримінальні провадження проти шахраїв, які за добу під виглядом працівників поліції видурили в трьох жінок понад 40 тис. грн.

Як повідомила сьогодні прес-служба поліції Житомирської області, одразу троє жителів обласного центру звернулися вчора до Житомирського відділу поліції із заявами про ошуканство.

76-річна жінка пожалілася на шахрая, який напередодні зателефонував на її домашній номер і, назвавшись сином заявниці, повідомив про затримання поліцейськими за нібито вчинений злочин. Аби врятувати «сина» від відповідальності, жінка погодилася на пропозицію заплатити та передала понад 15 тис. грн невідомому чоловіку, який прийшов забрати гроші в домовлене місце.

З аналогічною історією про «сина в поліції» й передачу 14 тис. грн чоловікові, який прийшов до неї додому, повідомила 69-річна житомирянка. Згодом ще одна 75-річна пенсіонерка розповіла правоохоронцям про «онука», якому нібито була потрібна термінова грошова допомога на лікування після потрапляння в ДТП. Пенсіонерка передала невідомому чоловіку 11,5 тис. грн і золоту каблучку.

Нині за всіма цими фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, у рамках яких встановлюються особи зловмисників.

Загалом у Житомирі від шахраїв, що діють під виглядом поліцейських, за останні два дні постраждали вже 5 місцевих жителів.