Федерація футболу України довічно дискваліфікувала двох футболістів за гру в "збірній ДНР"

12:30, 11 лютого 2017

Київ. 11 лютого. УНІАН. Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв рішення про довічну дискваліфікацію футболістів Сергія Артюха та Артема Євланова.

Про це повідомляє спортивне видання «Футбол 24».

«Служба безпеки України передала у ФФУ документи, у яких повідомляється, що українські футболісти Сергій Артюх та Артем Євланов брали участь у матчах за "збірну ДНР", а зараз намагаються знайти собі клуби в Україні», - йдеться в повідомленні.

Федерація футболу України звернулася в КДК ФФУ й передала відповідні документи. На підставі документів СБУ комітет 10 лютого прийняв рішення про довічну дискваліфікацію цих гравців.

Артюх виступав у багатьох українських клубах, у тому числі "Ворскла" та "Сталь", кольори яких захищав у Вищій лізі. Євланов грав за "Закарпаття", "Титан", а також спробував свої сили в низці словацьких клубів. Останнім часом 32-річний гравець виступав у "турнірах ДНР" у складі донецького ФК "Побєда".

Також видання нагадало, що в травні минулого року аналогічне рішення було прийнято щодо Олександра Ясковіча, який виступав за "збірну ЛНР". 25-річний гравець отримав заборону від КДК ФФУ на будь-яку діяльність, пов'язану з футболом, у зв’язку із поведінкою, що завдає шкоди репутації футболу та використанням футбольних змагань для викликів суспільній моралі.

Джерело: https://football24.ua/artyuh_i_yevlanov_pozhittyevo_diskvalifikovani_za_gru_v_zbirniy_dnr_n364957/