Посол України обговорив із сенатором США питання взаємодії в протистоянні російській агресії

10:32, 11 лютого 2017

Київ. 11 лютого. УНІАН. Посол України в США Валерій Чалий зустрівся із сенатором Робертом Портманом та обговорив питання взаємодії двох країн у протистоянні російській агресії та важливість збереження лідерства США для подальшої трансатлантичної співпраці з Україною.

Про йдеться в повідомленні Посольства України в США на сторінці в Facebook.

«Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч із сенатором США Робертом Портманом. Обговорено питання взаємодії з Конгресом США в збереженні політичної, військової, фінансової та інших видів допомоги нашій державі з боку Сполучених Штатів для протистояння російській гібридній війні», – говориться в повідомленні.

Чалий наголосив на особливій важливості збереження лідерства США в забезпеченні подальшої трансатлантичної солідарності з Україною та посилення міжнародного тиску на Росію.

Також Чалий подякував Портману за активну й послідовну позицію на боці України, за ініціювання та співавторство, зокрема останніми тижнями, низки законодавчих ініціатив та заяв, у яких підкреслюється необхідність збереження санкційного тиску на РФ, посилення американської безпекової допомоги нашій державі, у тому числі шляхом надання оборонних летальних озброєнь.

Як повідомляв УНІАН, у середині листопада 2016 року Чалий наголошував на необхідності зберегти фокус уваги на Україні в команді адміністрації новообраного президента США Дональда Трампа.

1 грудня посольство України в США повідомило, що Конгрес США має намір збільшити допомогу Україні у сфері безпеки до 350 млн доларів у 2017 році.