«Укроборонпром» розробив новий тип ракет для військової авіації – Порошенко

09:53, 11 лютого 2017

Київ. 11 лютого. УНІАН. Державний концерн «Укроборонпром» розробив новий тип ракетного озброєння калібру 80 мм для використання військово-повітряними силами України.

Про це повідомляється на сторінці президента Петра Порошенка в Facebook.

«Укроборонпром» розробив нове ракетне озброєння для військово-повітряних сил України. Ракети калібру 80 мм призначені для ураження наземних цілей і спроектовані для озброєння ударних вертольотів та літаків», – йдеться в повідомленні.

Під час успішних випробувань екіпаж вертольоту, який був оснащений новими двигунами і станцією оптико-електронного придушення «Адрос», влучив у задані цілі.

«Лише півсекунди потрібно, щоби випустити повний блок із 20 ракет», – додається в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, у вересні 2016 року Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», що входить до «Укроборонпрому», виготовив три вертольоти вогневої підтримки Мі-24ПУ1 для подальшої передачі цієї техніки на озброєння армійської авіації сухопутних військ Збройних сил України.

В цілому за 2016 рік завод «Авіакон» відремонтував і модернізував для української армії понад два десятки військових вертольотів. Під час цієї модернізації вертольоти були оснащені сучасним комплексом захисту «Андрос».

Довідка УНІАН. Державний концерн «Укроборонпром» створений у 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві. До складу концерну входять близько сотні підприємств ОПК України.

«Укроборонпром» протягом 2015–2016 років передав українським військовим більше 600 одиниць нового озброєння й техніки.