Бойовики "ДНР" 70 хвилин протримали патруль місії ОБСЄ біля Горлівки

21:27, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі заявляє, що бойовики "ДНР" 70 хвилин протримали патруль місії ОБСЄ біля окупованої російськими силами Горлівки.

Про це йдеться в повідомленні СММ у Twitter.

"Озброєнні члени так званої "ДНР" обшукали машини СММ на нульовому блокпості. Патруль відпустили, протримавши 70 хвилин на блокпостах", - заявили в СММ.

Раніше в місії повідомляли, що бойовики "ДНР" більш ніж годину не пропускали патруль місії біля Горлівки. "Патруль СММ ОБСЄ затримують на нульовому блокпості так званої "ДНР" біля Горлівки вже більше години. Неприпустимо", - йшлося в повідомленні місії.

Як відомо, на території непідконтрольних Україні окремих районів Донецької й Луганської областей, які перебувають під російською окупацією, робота СММ ОБСЄ обмежена. Місія постійно вимагає забезпечити їй повний, безпечний і необмежений доступ на всій території України, включно з окупованими територіями, як це передбачено мандатом місії, затвердженим Постійною радою ОБСЄ у Відні.