В Одесі затримано місцевого жителя, який викрав з рахунків фізосіб 100 тис. грн з допомогою лже-сайту «Портмоне»

21:22, 10 лютого 2017

Одеса. 10 лютого. УНІАН. В Одесі затримано місцевого жителя, який викрав з банківських рахунків фізичних осіб 100 тис. грн з допомогою підробленого сайту грошових переказів «Портмоне».

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Одеської області, Одеська місцева прокуратура № 2 (Малиновський район) здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом шахрайства з використанням електронно-обчислювальної техніки.

Зловмисника було затримано співробітниками Причорноморського управління кіберполіції Нацполіції 7 лютого. Пізніше за погодженням з прокурором - процесуальним керівником йому повідомили про підозру у ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці встановили, що підозрюваний в липні 2016 року створив фіктивний сайт для грошових переказів «Портмоне», через який отримував реквізити банківських карток користувачів, з допомогою чого перераховував гроші з їх рахунків на свій.

У результаті незаконних дій постраждали 27 громадян, яким заподіяно шкоду на суму 100 тис. грн.

Під час обшуку за місцем проживання затриманого правоохоронці виявили і вилучили комп'ютерну техніку та банківські картки.