Кличко закликав киян звертатися щодо завищених платіжок за тепло від «Київенерго» і пообіцяв перевірити кожне звернення

20:58, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Столична влада перевірить та відреагує на усі звернення киян щодо завищених нарахувань за опалення від «Київенерго».

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ», повідомляє прес-служба мера.

«За грудень «Київенерго» знову з помилками нарахувало сплату за тепло. Було багато платіжок, де були незрозумілі суми. Міська влада не буде миритися з халатністю та безвідповідальністю компаній-постачальників комунальних послуг. Я доручив житлово-комунальній інспекції перевірити усі звернення киян щодо нарахувань за опалення та прозвітувати про результати. Я також звернувся до «Київенерго», щоб вони виконували умови договору про утримування об’єктів теплового господарства нашого міста», - наголосив Кличко.

Мер закликав киян, які отримали платіжки з завищеними нарахуваннями, звертатися до контакт-центру 1551. «Кожен випадок перевірятиметься та отримає відповідну реакцію», - підкреслив міський голова.

Кличко нагадав, що цього року закінчується угода про концесію з «Київенерго», і столична влада розглядатиме нові форми управління тепловим господарством міста.